Archiwum 2018/2019 cz.1

Przegląd Plastyczno - Recytatorski
2019-04-04

W przeglądnie "Plastyczna wierszolandia" Adaś zaprezentował wiersz pt. Będę piłkarzem :)

Przegląd Piosenek z Baśni i Bajek
2019-03-29

Na Przeglądzie Piosenek z Baśni i Bajek, w Przedszkolu Nr 22, Nela i Nadia zaśpiewały prześliczną piosenkę o Calineczce!

Brawo dziewczynki!

Halowy Turniej Piłki Nożnej
2019-02-13

Chłopcy z grupy Dębowe Ludki wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej. Zajęli w nim 3 miejsce! Gratulacje!

Jasełka ze Sz.P. Nr 2 w Rzeszowie
2019-01-24

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rzeszowie odwiedzili nasze przedszkole z przedstawieniem Jasełkowym

Dzień Babci i Dziadzia w naszym przedszkolu.
2019-01-21

Zabawa Karnawałowa 2019
2019-01-10

W naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich przedszkolaków. Dziękujemy dzieciom za wspaniałą zabawę a Rodzicom za pomoc w przygotowaniu cudownych strojów.

Warsztaty cukiernicze u Dębowych Ludków
2018-12-18

Warsztaty prowadzone przez p. Zuzannę K.

Mikołaj w Przedszkolu
2018-12-05

Długo oczekiwany przez dzieci gość pojawiał się dzisiaj w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci musiały być cały rok bardzo grzeczne, bo wszyscy dostali prezenty od Mikołaja.

Przedszkolaki w wojsku
2018-11-30

Dzisiaj cztery grupy z naszego przedszkola, "Biedronki", "Słoneczka", "Motylki" i "Dębowe Ludki",  wybrały się na ciekawą wycieczkę do Jednostki Wojska Polskiego na ulicę Lwowską. Dzieci mogły pooglądać sprzęt wojskowy, wziąć udział we wspinaczce na ściankę i poznać bardzo odpowiedzialny zawód wojskowego.

2018-11-27

Dzieci a grupy "Pszczółki" zostały pasowane na przedszkolaki przez p. Dyrektor. Podczas uroczystości zorganizowanej z tej okazji zaprezentowały dotychczas poznane wiersze, piosenki i tańce.

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu
2018-11-23

A tak bawiliśmy się z okazji Dnia Pluszowego Misia

Przedląd Mody Ekologicznej
2018-11-22

Najstarsza grupa, "Dębowe Ludki" wzięa udział w Przeglądzie Mody Ekologicznej. Dzieci zaprezentowały ciekawe i atrakcyjne stroje "z odpadka" wykonane wspólnie z rodzicami.

Odzyskanie Niepodległości przez Polskę
2018-11-09

W ramach obchodów uroczystości 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość, w której wzięły udział wszystkie dzieci. O godzinie 11.11 wraz z innymi placówkami oświatowymi w Polsce biliśmy "Rekord dla Niepodległej" we wspólnym śpiewaniu wszystkich zwrotek "Mazurka Dąbrowskiego".

Dzień Tolerancji
2018-11-08

W ramach Dnia  Tolerancji przedszkolaki z grup Motylki i Dębowe Ludki odwiedziły Ośrodek Rehabilitacji Titum, gdzie z bliska mogły się przyjrzeć pracy psychologów, rehabilitantów i pedagogów pracujących z dziećmi.

Przedszkolaki Niepodległej
2018-11-06

Tosia B. z grupy Dębowe Ludki wystąpiła podczas przeglądu recytatorskiego Przedszkolaki Niepodległej. Recytowała wiersz J. Białobrzeskiej pt. "Mała ojczyzna"