Zaproszenie na bezpłatne konsultacje

Szanowni Państwo,

W imieniu Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w Rzeszowie, ul. Kopisto 1, (Millenium Hall), zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji dotyczącej możliwości skorzystania z  bezpłatnych indywidualnych i rodzinnych konsultacji z terapeutami dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku od 0- 6 lat.
Podczas spotkań można będzie porozmawiać i uzyskać porady dotyczące między innymi takich zagadnień jak. :

- opieka nad dzieckiem i jego wychowywaniem,

- towarzyszenie dziecku w jego problemach,

- radzenie sobie z „trudnymi” zachowaniami dzieci,

- stres związany z byciem rodzicem.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu : 882 053 532, lub osobiście bezpośrednio w Instytucie w poniedziałki, wtorki i piątki w godzinach 15.00-18.00 oraz w czwartki w godz. 13.00 – 18.00.
Zgłoszenia i konsultacje są bezpłatne.

W załączeniu przesyłam ulotkę.

W razie wątpliwości, lub dodatkowych pytań, proszę o kontakt.

Z przyjemnością udzielę wszelkich dodatkowych informacji dotyczących powyższego projektu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Cynk Anna