"Dwudziestka dziewiątka"

Wszystkich rodziców, którzy pragną, aby ich dziecko mając zapewnione poczucie bezpieczeństwa, wkraczało w samodzielność, miło i twórczo spędzało czas - zapraszamy do naszego przedszkola.

Przedszkole nr 29 w Rzeszowie to nowoczesne świetnie wyposażone przedszkole stwarzające warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez zabawę, działalność manipulacyjną, konstrukcyjną, artystyczną, naukę i ruch.

Funkcjonuje od 1989 roku. Atutem położenia przedszkola jest cisza i spokój. Posiadamy bardzo duży ogród wyposażony w bezpieczne i nowoczesne przyrządy do zabaw

Przestrzenne sale dydaktyczne specjalnie wyposażone pod kątem przyszłego prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego dzieci. Każde dziecko pomimo różnic w tempie rozwoju, pomimo różnic środowiska w jakim się dotychczas wychowywało, pomimo różnic indywidualnych znajdzie u nas coś dla siebie, coś co je zaciekawi, coś co sprawi, że poczuje się jak w domu. Zapewniamy serdeczną, troskliwą opiekę, indywidualne podejście do każdego dziecka, ciepłą i rodzinną atmosferę.