Archiwum 2018/2019 cz.2

Zajęcia adaptacyjne
2019-06-25

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które w przyszłym roku będą uczęszczały na naszego przedszkola poprowadziły panie Małgosia i Andżelika. Grupa Żabki będzie bardzo miłą i wesoła grupą :)

Pożegnanie 6-latków
2019-06-20

Przedszkolaki z grupy Dębowe Ludki pożegnały się z przedszkolem pokazując krótki występ artystyczny na pikniku rodzinnym na Janiowym Wzgórzu zorganizowanym dla dziei i rodziców z grupy! Zyczymy starszym kolegom powodzenia w szkole i "nie zapominajcie o nas"! :)

Konkurs "Moje miasto Rzeszów"
2019-06-14

Dzisiaj Tosia z grupy Dębowe Ludki była odebrać nagrodę w konkursie "Moje miasto Rzeszów" Gratulacje dla Tosi :)

Mistrzostwa Piłki Nożnej Przedszkolaków
2019-06-14

Drużyna Chłopców z grupy Dębowe Ludni wzieła udział w dwudniowych Mistrzostwach Piłki Nożnej Przedszkolaków. Po pierwszym dniu, w którym nie przegrali żadnego meczu ostatecznie zajęli III miejsce. Gratulacje dla chłopaków!

Hip, hip, HURA!

Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu
2019-06-07

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Najpierw dzieci ze wszystkich grup pokazały krótki program artystyczny, prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne a później wszyscy wspólnie bawili się w naszym przedszklnym ogrodzie.

Mini Olimpiada Przedszkolaka
2019-06-05

Grupa Dębowe Ludki więła udział w Mini Olimpiadzie Przedszkolaka, pokazjąc swoje umiejętności sportowe w rywalizacji i wspólnej zabawie z innym dziećmi z rzeszowskich przedszkoli.

Biegi na Stadionie Miejskim
2019-06-01

Biegi dla dzieci i młodzieży na Stadionie Miejskim. W kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców dzieci z naszego przedszkola stanęły na podium zawodów.

Dzień Dziecka na URz
2019-05-28

Dzisiaj dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone przez pracowników i studentów URz na zabawę zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka. Wspólnie tańczyliśmy do pioseni o smoku, malowaliśmy wielkie rzeżby z masy papierowej przygotowane specjalnie na tę okazję i bawiliśmy się ze studentami.

Dziękujemy Wszystkim na Uniwersytecie za wspaniały Dzień Dziecka :)

Sprintem do Maratonu
2019-05-23

Biegaliśmy dzisiaj "Sprintem do maratonu"

Wszystkie obecne w przedszkolu przedszkolaki wzięły udział w akcji zorganizowanej przez miesięcznik "Bliżej Przedszkola". W biegach wzięło udział 100 osób. Dzieci przebiegły łączny dystans 22 000 metrów co daje niewiarygodny odcinek 22 kilometry! Ten dystans został udokumentowany i zmierzony przez nauczycielki. Później na placu zabaw dzieciaki biegały już bez pomiarów - tutaj również przebiegliśmy kilka kilometrów :)

Gratulacje dla Przedszkolaków

Historia Czerwonego Kapturka
2019-05-16

Dzisiaj dzieci z grup Pszczółki i Biedronki obejrzały przepiękne przedstawienie o historii Czerwonego Kapturka wykonane przez jedną z mam dziecka z grupy Pszczółki. Mama chłopca pokazała nam jak zrobić piękny teatr wykorzystując do tego zwykłe klocki :) wszystkie dzieci oglądały przedstawienie z wielkim zainteresowaniem.

Dziękujemy!

Biedronki i Motylki w PSP
2019-05-10

Dzisiaj byliśmy zobaczyć jak pracują nasi dzielni strażacy, którzy pomagają nam w czasie pożarów, powodzi, wypadków i innych nieszczęść!

Wszyscy mogli dzisiaj usiąść w samochodzie strażackim i spróbować polewać wodą z węża strażackiego.

Przegląd Tańców i Przyśpiewek ludowych
2019-04-12

Przegląd Tańców i Przyśpiewek Ludowych organizowany przez Przedszkole Nr 36 w Rzeszowie.

Nasze przedszkolaki z grupy Dębowe Ludki pokazały przepięknego krakowiaka. Brawom nie było końca :)

Optymistyczni i kolorowi
2019-04-09

W przeglądzie optymistyczni i kolorowi wzięły udział dzieci g grupy Dębowe Ludki pokazując taniec "Krakowiak"